Jesenický týdeník Online Jesenický týdeník
Dnes je čtvrtek 08.12.2022 18:14, jste 17582165. návštěvník přihlášený jako guest.

Internetová kavárna a klub Plíživá kontraInternetová kavárna a klub Plíživá kontra
 

Rozhodla lepší fyzička

Posledních 20 minut v režii hostí. Prachař zvládl hattrick během osmi minut. Bernartice věřily, že domácí nakonec přestřílí.

že domácí nakonec přestřílí. Bernartice - Bernartice začaly na hřišti nováčka bez respektu, a kdyby po dvaceti minutách vedly o tři branky, nikdo by se nedivil. Ale muška chyběla a výsledkem velkého náporu byla pouze jediná branka v síti Oskavy, když odražený míč vrátil do sítě Roman Žiga. Radost hostí však netrvala ani pět minut a domácí lacino vyrovnali. Hosté se dál v zakončení trápili a Oskava se po rohovém kopu brankou těsně před přestávkou dokonce ujala vedení. „Do druhé půle jsme šli s tím, že dál musíme hrát svou hru, a nakonec zápas zlomíme,“ říká Ondrej Žiga a pokračuje: „Nakonec jsme Oskavu uběhali. Když v 70. minutě utekl domácí obraně Peter Červeňák a vyrovnal, dostali jsme se na koně a začali je valit. Josef Prachař dvěma góly během pěti minut otočil zápas a hattrick uzavřel z penalty. Tři body zvenku mě samozřejmě těší stejně jako to, že jsme domácí v závěru fyzicky naprosto přejeli.“ Bernartice vítězstvím pomohly i Zlatým Horám, Písečné a Žulové, kterým se v tomto kole nedařilo a Oskava by jim v případě zisku tří bodů „utekla“. Střelci: Josef Prachař 3, Roman Žiga, Peter Červeňák Sokol Bernartice: D. Kandra – V. Novák, M. Červeňák, Kaleja, O. Žiga ml. – P. Červeňák, R. Žiga, D. Žiga, Prachař – Kutal, T. Dubovan (pm)


pm, kategorie: Sport, číslo: 38, ročník: 32, rok: 2022, zobrazení: 70

Diskuze nad článkem:

Zpět


 
Inzerce
6JCH http://www.fler.cz/ptak-skrivan
8FACEBOOK JT
Řádková inzerce
Společenská kronika
Za kopcem
Ročník: 32, Číslo: 48
Ženy Gamaspolu převálcovaly Baník i Slavii Praha - 4x
I. anketa
Jesenická nemocnice - věc veřejná
graf
II. anketa
Z klasického týdeníku
Den dětí v Javorníku proběhl tentokrát ve sportovním stylu - 6305x
Jeseničtí karatisté se na mistrovství Evropy neztratili - 5550x
Běh pro válečné veterány - 5526x
Úctyhodný věk a dobrý skutek - 5230x
Trochu jiná škola - 5105x
Nejčtenější články
STATISTIKA, KTERÁ NEPOTĚŠÍ - 6347x
"Chtěl bych se dožít toho, že ve Strakovce bude sedět česká vláda, která bude myslet na české lidi," řekl v Klubu Plíživá Kontra Ivan Vyskočil - 4912x
JAW Studio
Tento web neuchovává data návštěvníků.