Jesenický týdeník Online Jesenický týdeník
Dnes je úterý 16.07.2024 13:37, jste 21032875. návštěvník přihlášený jako guest.

Internetová kavárna a klub Plíživá kontraInternetová kavárna a klub Plíživá kontra
 

Znáte někoho, kdo pomáhá srdcem?

Nominujte ho do krajské ankety. Hledají se všichni, kteří mají srdce na pravém místě a pomáhají druhým. Hejtmanství vyhlásilo anketu Ceny Olomouckého kraje pro lidi se srdcem na dlani. Nominace můžete zasílat do konce května.

Kraj - „Chceme touto cestou poděkovat lidem za přínos v oblasti práce pro další znevýhodněné osoby a ocenit i další subjekty, které v sociální oblasti působí. A protože samozřejmě nemůžeme znát všechny skvělé pracovníky, budeme rádi za nominace od veřejnosti,“ řekl Ivo Slavotínek, náměstek hejtmana pro sociální oblast.

Cena se uděluje v celkem devíti kategoriích. Ocenění si tak převezme poskytovatel sociální služby, sociální pracovník, pracovník přímé péče, pedagogický pracovník, manželský nebo rodinný poradce, pracovník veřejné správy, provozní zaměstnanec, neformální pečující, člověk, který vyvinul zajímavou inovaci nebo filantrop. Nově můžete také ocenit sociálního pracovníka ve zdravotnictví, školství či ve vězeňské službě.

„Letos podruhé je v anketě také Cena Milana Langera, bývalého předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením Olomouckého kraje, zakladatele Spolku Trend vozíčkářů Olomouc a projektu Bezbariérová Olomouc. V této kategorii budou oceňováni ti, kteří se věnovali nebo věnují vyrovnávání příležitostí pro osoby se zdravotním postižením,“ dodal náměstek Slavotínek.

Desátou kategorií je cena veřejnosti. Ta se uděluje na základě výsledku hlasování veřejnosti pro některého z nominovaných ve výše uvedených kategoriích. Hlasovat bude možné od 15. června do 15. srpna. Slavnostní předání cen se uskuteční začátkem října v rámci Týdne sociálních služeb.

Nominační formulář, pravidla a všechny ostatní informace jsou uvedeny na webu www.cenykraje.cz.


TZ, kategorie: Zpravodajství, týden: 07, ročník: 34, rok: 2024

Diskuze nad článkem:

Zpět


 
Společenská kronika (klikni)
1 Odešli z našich řad
2 Řádková inzerce
Nejčtenější články
Rekordní výtěžek z prodeje pun...
Vánoční koncert v Bělé
Nadýchali ještě před Silvestre...
Tradiční silvestrovské střílen...
Nechytejte kočky o Vánocích
Nejčtenější sloupky
Nic není zadarmo
Boj o koryta nebo o principy?
Ne - to byli jen oni - V.+V. L...
JAW Studio
Tento web neuchovává data návštěvníků.