Jesenický týdeník Online Jesenický týdeník
Dnes je středa 19.06.2024 10:29, jste 20862966. návštěvník přihlášený jako guest.

Internetová kavárna a klub Plíživá kontraInternetová kavárna a klub Plíživá kontra
 

Kraj vydal dvě nové publikace

Foto - Olomoucký kraj vydal dvě nové publikace, které se zaměřují na podporu místního podnikání a regionální produkci. Kniha Významné firmy Olomouckého kraje prezentuje nejúspěšnější podniky a významné zaměstnavatele působící na území kraje. Katalog regionální produkce v Olomouckém kraji se zaměřuje na propagaci místních výrobků a produktů.

Kraj vydal dvě nové publikace

Kraj - "Pro Olomoucký kraj jsou důležité všechny firmy, které dělají poctivou práci a podílí se tak na rozvoji našeho regionu. A stejně důležití jsou i drobní podnikatelé nebo živnostníci, kteří svojí regionální produkcí přispívají k pestrosti a atraktivitě Olomouckého kraje," zdůraznil hejtman Josef Suchánek.

V katalogu jsou prezentováni producenti, kteří se specializují na výrobu a prodej regionálních produktů. Pokud hledáte unikátní regionální potraviny, řemeslné výrobky, nebo prostě inspiraci pro své cesty a dárky, je tento katalog právě pro vás. Díky regionálním producentům, kteří navíc sbírají i ocenění v soutěžích, má náš region pověst kraje, jehož návštěva je nezapomenutelným zážitkem.

"Od lahodných potravin po řemeslné výrobky, přes příběhy nadšených producentů, kteří představují to nejlepší z našeho kraje. Široké množství průmyslových odvětví a firem, které prezentují pozitivní příklady úspěšných firem. To vše můžete nalézt v dalších vydáních těchto dvou prestižních publikací," doplnil Jan Šafařík, náměstek hejtmana pro regionální rozvoj, územní plánování a rozvoj venkova.

Olomoucký kraj tak potvrzuje svoji snahu podporovat a rozvíjet místní podnikání a zároveň zvyšovat povědomí o bohaté regionální produkci. Obě publikace mají za cíl podpořit místní ekonomiku a zvýšit povědomí o kvalitních produktech vyrobených v Olomouckém kraji. Kromě toho mají sloužit jako informační zdroj a inspirace pro všechny zájemce o podnikání v regionu.


TZ, kategorie: Zpravodajství, týden: 02, ročník: 34, rok: 2024

Diskuze nad článkem:

Zpět


 
Společenská kronika (klikni)
1 Odešli z našich řad
2 Řádková inzerce
Nejčtenější články
Rekordní výtěžek z prodeje pun...
Nadýchali ještě před Silvestre...
Vánoční koncert v Bělé
Tradiční silvestrovské střílen...
Nechytejte kočky o Vánocích
Nejčtenější sloupky
Nic není zadarmo
Boj o koryta nebo o principy?
Jeseník chce stavět plavecký b...
Ne - to byli jen oni - V.+V. L...
JAW Studio
Tento web neuchovává data návštěvníků.