Jesenický týdeník Online Jesenický týdeník
Dnes je neděle 26.03.2023 07:55, jste 18248774. návštěvník přihlášený jako guest.

Internetová kavárna a klub Plíživá kontraInternetová kavárna a klub Plíživá kontra
 

Bernartice se na jaro připravují v Polsku

Druhý celek I. B třídy touží dosáhnout na nejlepší umístění v historii oddílu. Přípravné zápasy v Polsku. Kompletní sestava i s veteránem Šebestou.

Bernartice - Sokol Bernartice v posledních letech patří ke stálým zástupcům Jesenicka v I. B třídě. Klasický vesnický fotbalový klub poskládaný z vlastních odchovanců, které doplnilo několik kvalitních hráčů, prošel proměnou z průměrného účastníka okresního přeboru na štiku nejnižší krajské soutěže a přezimoval na druhém místě tabulky. A rád by na ní také zůstal, i když vedoucí družstva Ondrej Žiga skromně říká, že hlavním cílem A mužstva je hrát atraktivní fotbal a přinášet radost fanouškům. „Soupiska mužstva se během zimy nijak nezměnila, po zranění se vrací Prachař. Trénujeme už od konce ledna a přípravné zápasy jsme si domluvili s polskými soupeři z vyšších soutěží. Hrajeme na umělce v Nyse nebo v Zšbkowicích Œlšskich, Zatím se nám výsledkově daří.“

Bernartice tak před zahájením jarní části sezóny nesázejí jen na kvalitní fyzičku, kterou v posledních minutách zápasů tradičně válcují soupeře, ale mají v plánu vstoupit do jara i řádně rozehrané. Proti aktuálně třetímu Bohdíkovu, který ještě loni hrál v I. A třídě, to budou potřebovat. Šlágr prvního jarního kola startuje v Bernarticích 1. dubna v 15:30 a nejlépe střílející celek I. B třídy doufá, že si nějaké góly připíše i v tomto utkání.


pm, kategorie: Sport, týden: 10, ročník: 33, rok: 2023, zobrazení: 30

Diskuze nad článkem:

Zpět


 
Společenská kronika
1 Odešli z našich řad
2 Společenská kronika
3 Řádková inzerce
4 Předplatné
Nejčtenější články
Nenadálé odvolání ředitel... - 1553x
Neplatil výživné, teď mu ... - 1134x
Kraj znovu pomůže s rozvo... - 1117x
Mužům AC Gamaspol Jeseník... - 1076x
Únorové novinky za zelený... - 735x
Nejčtenější sloupky
"Chtěl bych se dožít... - 8465x
K ČEMU VOLBY - 2794x
Internetový úvod - 1661x
Hádejte třikrát - 1453x
Mikulovice bez praktickéh... - 501x
JAW Studio
Tento web neuchovává data návštěvníků.