Jesenický týdeník Online Jesenický týdeník
Dnes je neděle 28.05.2023 21:30, jste 18680482. návštěvník přihlášený jako guest.

Internetová kavárna a klub Plíživá kontraInternetová kavárna a klub Plíživá kontra
 

Lék proti drahotě?

Foto - Ekonomičtí analytici zaznamenali obrovsky narůstající zájem o farmářské trhy, bleší trhy, prodeje z kufru a podobně.

Lék proti drahotě?

Jeseník - Mnozí si tento narůstající zájem vysvětlují nastupující drahotou, kterou nám naše vláda neustále vylepšuje. Stálo by za podrobnější průzkum zda prvotní zájem o použité věci z důvodů sběratelských a také ekologických (snižování neustálé nové výroby) je skutečně potlačován drahotou, která postihuje stále větší škálu veřejnosti. Stálo by také za průzkum zjistit, zda nezačíná na těchto atypických prodejích převažovat nabídka k prodeji nad poptávkou.

To však jen okrajově. Prodej z kufru prováděný v Autocampingu Bobrovník má už v kalendáři akcí na Jesenicku své stálé místo. Poslední prodej se uskutečnil v neděli 21. května a díky vlastníkům areálu, kteří pro tuto akci mají určitou slabost se další uskuteční 18.6., 16.7. 20.8. a 17.9. Doufejme, že u všech vyjde počasí, jako to, na již uskutečněném prodeji 21.5. Na něm se objevilo velké navýšení počtu prodejců, více jak padesát automobilů. Sortiment zůstává téměř stejný, oblečení, elektrotechnika, sklo, porcelán, knihy, hračky, obuv, obrazy a různé staré nářadí. Vše si však, jako vždy, najde svého nového majitele. Spokojení jsou pak prodejci, kupující a zejména pořadatelé, kteří vidí užitečnost těchto akci a vítají stále širší zapojení nejen místních občanů.

Panenky k prodeji lákaly více zákazníků. FOTO (JL)


JL, kategorie: Zpravodajství, týden: 20, ročník: 33, rok: 2023

Diskuze nad článkem:

Zpět


 
Společenská kronika (klikni)
1 Odešli z našich řad
3 Společenská kronika
4 Řádková inzerce
6 Předplatné
Nejčtenější články
Nenadálé odvolání ředitelky MK...
Neplatil výživné, teď mu hrozí...
Mužům AC Gamaspol Jeseník sezó...
Kraj znovu pomůže s rozvojem v...
Konference samospráv přiblížil...
Nejčtenější sloupky
K ČEMU VOLBY
Internetový úvod
Mikulovice bez praktického lék...
Hádejte třikrát
Bazén Česká Ves - cesta do min...
JAW Studio
Tento web neuchovává data návštěvníků.