Jesenický týdeník Online Jesenický týdeník
Dnes je neděle 28.05.2023 20:47, jste 18680252. návštěvník přihlášený jako guest.

Internetová kavárna a klub Plíživá kontraInternetová kavárna a klub Plíživá kontra
 

Náskok lídra tabulky se ztenčil

Vedoucí celek I. B třídy v Bohdíkově pouze remizoval. Chyběli mu čtyři hráči základní sestavy. Mikulovice vyhlížejí rozhodnutí disciplinární komise KFS.Bohdíkov - Mikulovice 2:2 (2:1)

Mikulovice - Lídr tabulky ztratil v Bohdíkově dva body a Bernartice se mu přiblížily minimálně do středy na "dostřel". Pokud však disciplinární komise KFS potrestá Jindřichov za neoprávněný start hráče v zápase s Mikulovicemi, získá největší adept na postup do I. A třídy opět pětibodový náskok, který by mu čtyři kola před koncem už měl zajistit postup do vyšší soutěže a v posledním kole s Bernarticemi by se hrálo pouze o prestiž. Mikulovicím chyběli v Bohdíkově Karakasidis, Pechoušek, Čuj ml. a J. Medek a bylo to znát. "Bohdíkov byl nejlepším týmem, na který jsme na podzim narazili, a ani tentokrát to nebylo jednoduché, zvláště, když jsme jeli s hodně kombinovanou sestavou," říká hrající trenér Petr Čuj ml., kterého na trávník tentokrát nepustilo nachlazení, a pokračuje: "Přes to všechno jsme mohli dovézt tři body. Herně jsme totiž byli lepší než domácí, ale nedařilo se nám proměňovat šance. V prvním poločase jsme se ujali vedení po pěkné střele Kocourka, Bohdíkov však vyrovnal z penalty a gólem do šatny se po naší chybě ujal vedení. V 62. minutě Kocourek vystihl nedorozumění brankáře Bohdíkova s obráncem, sebral míč a vyrovnal. Přestože jsme v posledních 30 minutách měli ještě několik šancí, přidat třetí gól se nám už nepodařilo." Mikulovice v sobotu 27. května čeká od 15 h derby se Žulovou. I když půjde o souboj celků z opačných pólů tabulky, snadné to domácí mít nebudou, neboť hosté k záchraně potřebují každý bod.

Střelci: Marek Kocourek 2

FK Mikulovice: Jurčák - Vrána, M. Lukáč, Petr Sogel, Bank - F. Medek, Plhák, Vavrač, Jandl - Pavel Sogel, Kocourek; střídali Alföldi a Bernátek


pm, kategorie: Sport, týden: 20, ročník: 33, rok: 2023

Diskuze nad článkem:

Zpět


 
Společenská kronika (klikni)
1 Odešli z našich řad
3 Společenská kronika
4 Řádková inzerce
6 Předplatné
Nejčtenější články
Nenadálé odvolání ředitelky MK...
Neplatil výživné, teď mu hrozí...
Mužům AC Gamaspol Jeseník sezó...
Kraj znovu pomůže s rozvojem v...
Konference samospráv přiblížil...
Nejčtenější sloupky
K ČEMU VOLBY
Internetový úvod
Mikulovice bez praktického lék...
Hádejte třikrát
Bazén Česká Ves - cesta do min...
JAW Studio
Tento web neuchovává data návštěvníků.