Jesenický týdeník Online Jesenický týdeník
Dnes je neděle 28.05.2023 22:02, jste 18680785. návštěvník přihlášený jako guest.

Internetová kavárna a klub Plíživá kontraInternetová kavárna a klub Plíživá kontra
 

Šipkařská senzace se nekonala

V dohrávce 13. kola porazila Česká Ves Dravce ze Supíkovic a cestu k titulu má už výhradně jen ve svých rukou. V pátek šlágr s Big Crashí.

Česká Ves - Jesenická liga šipkařů měla v pátek 24. března na programu ostře sledovanou dohrávku 13. kola, v níž lídr tabulky U mě dobrý Česká Ves přivítal třetí Dravce ze Supíkovic. Neporažený celek letošního ročníku udržel čisté konto i v tomto zápase. Za vítězstvím táhl domácí naprosto suverénní Zdeněk Šoltys, jemuž spoluhráči mu však zdatně sekundovali. Nejlepším hráčem hostí byl nestárnou František Hladký st. V důležité úvodní hře Suchánec zdolal Paščínského a Česká Ves se ujala vedení. Do stavu 3:3 však hosté vždy dokázali vyrovnat. V sedmé hře na sebe narazili nejlepší hráči večera a Šoltys po velkém boji porazil Františka Hladkého 2:1. Šlo o zlomový okamžik zápasu, protože vzápětí českoveský Ulík zdolal Strnku, a protože domácí zvládli lépe double i cricket, bylo z toho rázem vedení 7:3. František Hladký ze Supíkovic sice zdolal Suchánce a snížil průběžný stav na 7:4, ale domácí si vítězství už vzít nenechali. Za stavu 9:5 vykřesal poslední jiskřičku naděje Dravců Paščinský, Suchánec však v další hře zdolal Malaníkovou a bylo rozhodnuto. Zápas se pak už jen dohrával a skončil vítězstvím České Vsi 11:7. Ta se tak vrátila na první místo tabulky a před druhou Velkou Kraší má nejen náskok bodu, ale i zápasu k dobru. Vše je tedy v jejích rukou a ani případná porážka v pátečním šlágru kola s Big Crashí by nic nezměnila na tom, že České Vsi zůstanou všechny trumfy v rukou. Pokud by si totiž poradila se soupeři v závěrečných kolech, má titul v kapse. Prvního dubna se tak sice bude v České Vsi hrát zápas roku, ale půjde v něm více o prestiž než o titul.

Tabulka Jesenické ligy šipkařů k 24. březnu: 1. U mě dobrý Česká Ves A 45 b (ze 15 zápasů), 2. Big Crash Velká Kraš 44 b (ze 16 zápasů), 3. Dravci Supíkovice 36 b, 4. Křemílci Mikulovice 35 b, 5. MJTJ Zlaté Hory 26 b, 6. Nealko Černá Voda 24 b, 7. U mě dobrý Česká Ves B 19 b, 8. Syslíci Velká Kraš 14 b, 9. Fenix Stará Červená Voda 13 b, 10. Sniper Nová Červená Voda 7 b, 11. Baník Kobylka Kobylá n. V. 1 b.


pm, kategorie: Sport, týden: 12, ročník: 33, rok: 2023

Diskuze nad článkem:

Zpět


 
Společenská kronika (klikni)
1 Odešli z našich řad
3 Společenská kronika
4 Řádková inzerce
6 Předplatné
Nejčtenější články
Nenadálé odvolání ředitelky MK...
Neplatil výživné, teď mu hrozí...
Mužům AC Gamaspol Jeseník sezó...
Kraj znovu pomůže s rozvojem v...
Konference samospráv přiblížil...
Nejčtenější sloupky
K ČEMU VOLBY
Internetový úvod
Mikulovice bez praktického lék...
Hádejte třikrát
Bazén Česká Ves - cesta do min...
JAW Studio
Tento web neuchovává data návštěvníků.